1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Besni'de Trafik Denetimleri Arttı

Besni'de Trafik Denetimleri Arttı

Besnide Trafik Denetimleri Arttı
A+A-

Besni İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan trafik polisleri Besni genelinde yol denetimlerini sıklaştırdı. Polisin görev sahasında bulunan yollarda araçların ruhsat ve belgelerini denetley

Besni İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan trafik polisleri Besni genelinde yol denetimlerini sıklaştırdı.
Polisin görev sahasında bulunan yollarda araçların ruhsat ve belgelerini denetleyen trafik polisleri, sürücülere alkol muayenesi de yaparak sürücüleri kurallara uymaları konusunda da sık sık uyardı. Trafik polislerinin denetimleri sayesinde trafiğinin düzenlendiğini ifade eden vatandaşlar uygulamalardan memnun olduklarını söylediler.
Trafik Polisleri dolmuşlar üzerinde fazla yolcu uygulamasını da aralıksız sürüyor. Dolmuş sürücülerinin fazla yolcu aldıkları konusunda vatandaşlardan gelen ihbar ve şikayetler üzerine trafik ekipleri denetimlerini sıklaştırdı. Ekipler bir yandan da dolmuş sürücülerini, alınan fazla yolcunun trafik güvenliği açısından doğurabileceği tehlikeler ve yolcuların duydukları rahatsızlıklar konusunda uyarıyor. Trafik güvenliği ve vatandaşların huzuru için yapılan bu uygulamaların aralıksız devam edeceği öğrenildi.
(RK-ÖK-Y)

14.02.2013 18:43:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT