1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup 3 Hafta Sahalardan Uzak Kalacak İstanbul

Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup 3 Hafta Sahalardan Uzak Kalacak İstanbul

Beşiktaşta Oğuzhan Özyakup 3 Hafta Sahalardan Uzak Kalacak  İstanbul
A+A-

Beşiktaş'ın genç oyuncusu Oğuzhan Özyakup'un 3 hafta sahalardan uzak kalacağı bildirildi. Kulüp Doktoru İsmail Başöz, Oğuzhan Özyakup'un durumuyla ilgili, "Bugün yapılan sabah antrenmanının sonunda

Beşiktaş'ın genç oyuncusu Oğuzhan Özyakup'un 3 hafta sahalardan uzak kalacağı bildirildi.
Kulüp Doktoru İsmail Başöz, Oğuzhan Özyakup'un durumuyla ilgili, "Bugün yapılan sabah antrenmanının sonunda sol kalçasında ani ağrı oluşan futbolcumuz Oğuzuhan Özyakup'un, Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlık Merkezi'nde yapılan değerlendirmeleri sonucunda, sol kalça (gluteus medius) ileri derecede zorlanma ve ödem tespit edilmiştir. Tedavisine başlanan futbolcumuzun, yaklaşık 3 hafta takımdan uzak kalabileceği öngörülmüştür" denildi.
İsmail Başöz, kaleci Cenk Gönen'in durumuyla ilgili olarak ise, "Dün yapılan antrenmanda sert bir şut karşılarken, sol dirseğinde geriye doğru zorlanma olan futbolcumuz Cenk Gönen'in dirseğinde kas zorlanması tespit edilmiştir ve tedavisi sürdürülmektedir. Sporcumuzun antrenman ve maç katılımına gün gün yapılacak olan değerlendirmelerle karar verilecektir" ifadelerini kullandı.
(BÇ-BÇ-S)

14.02.2013 18:00:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT