1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Beşiktaş'ta 6 Katlı Binanın İkinci Katı Alev Alev Yandı

Beşiktaş'ta 6 Katlı Binanın İkinci Katı Alev Alev Yandı

Beşiktaşta 6 Katlı Binanın İkinci Katı Alev Alev Yandı
A+A-

Beşiktaş'ta sabah saat 06.30 sıralarında 6 katlı bir binanın 2'nci katında çıkan yangın, apartman sakinlerine korku dolu dakikalar yaşattı. Binanın ikinci katı alev alev yanarken, binada bulunanlar ap

Beşiktaş'ta sabah saat 06.30 sıralarında 6 katlı bir binanın 2'nci katında çıkan yangın, apartman sakinlerine korku dolu dakikalar yaşattı. Binanın ikinci katı alev alev yanarken, binada bulunanlar apartmanın kapıcısının uyarması ile binayı terk ettiler.
Barbaros Bulvarı Hoşsehbet Sokak içerisinde bulunan 6 katlı bir binanın 2'nci katında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevler kısa sürede daireyi sararken, binada bulunanlar kapıcı tarafından dışarı çıkarıldı. Olayı ihbar alan itfaiye ekipleri ise olay yerine çok sayıda ekip sevk etti.
Apartmanda yaşayanlar binanın yanışını izlerken, olay yerine gelen itfaiye erleri ise yangını söndürmek için uzun süre uğraş verdi. Vatandaşlar, "Kapıcının uyarısı ile uyandık. Hemen binayı terk ettik" dedi. Bazı vatandaşlar ise itfaiyenin geç geldiğini iddia etti.
Yangın uzun süren uğraşların ardından kontrol altına alındı.

03.02.2013 08:08:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT