1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Beşiktaş'ın Antalya Kampı

Beşiktaş'ın Antalya Kampı

Beşiktaşın Antalya Kampı
A+A-

Devre arası kamp için Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde bulunan Beşiktaş, günde çift idmanla 2. yarıya hazırlanıyor. Manuel Fernandes'in sakatlığı sebebiyle düz koşu yaptığı idmanda taktik ağırlıklı çal

Devre arası kamp için Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde bulunan Beşiktaş, günde çift idmanla 2. yarıya hazırlanıyor. Manuel Fernandes'in sakatlığı sebebiyle düz koşu yaptığı idmanda taktik ağırlıklı çalışan futbolcuların son derece neşeli oldukları görüldü.
Yağmurlu hava sebebiyle yaklaşık bir saat süren antrenmanda basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Teknik Direktör Samet Aybaba, çalışmaların çok iyi gittiğini, Fernandes'in küçük bir sakatlığı olduğunu ve güçlendirme çalışmalarına doktor kontrolünde devam ettiğini söyledi.
Takımla ilgili beklentilerinin olduğunu, herkesin beklentisi bulunduğunu söyleyen Samet Aybaba, "Kaldığımız yerden üzerine bir şeyler katarak devam etmek istiyoruz. Bu anlamda da çalışmalarımız çok iyi gidiyor" dedi.
Bir basın mensubunun sezon öncesi 30 kişi olan kadronun kamp döneminde de aynı olduğunu ve bir eleme yapılıp yapılmayacağı şeklindeki soruya ise Aybaba, "Genç oyuncularımız var onları kamplarda görmek istiyoruz, bazı şeyleri görsünler, öğrensinler ne kadar hızlı oynandığını ne kadar çabuk olunması gerektiğini nasıl yaşamaları, seyahatte ne yapmaları gerektiğiyle ilgili birikimleri olsun istiyoruz, bu sebeple kadroyu geniş tutuyoruz zaman zaman da devam edeceğiz, deplasmanlara da bu arkadaşları götüreceğiz, orta, uzun vadeli plan yapıyoruz diyoruz, orta vadeli planlarımızda bunlar da var" şeklinde cevap verdi.
Transfer konusundaki soruları da cevaplandıran Samet Aybaba, sol kanat için futbolcu arayışı konusundaki bir soruya, iki oyuncuyla ilgili son aşamaya gelindiğini söyledi. Aybaba, "Bugün yarın bir sonuç alınmasını bekliyoruz. İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan Gökhan Süzen ve Kayseri Erciyes'ten Emre ile görüşülüyor. En kısa sürede sonuca bağlanacak" dedi.
Konuşmasında kapalı tribünle ilgili sıkıntılarının da altını çizen Samet Aybaba, bu konuda başkanla görüştüklerini ve olumlu yanıt aldıklarını ifade etti. "Takımla oturuyoruz, konuşuyoruz, hepimiz Beşiktaşlıyız" diyen Aybaba, "Sahaya çıktığımızda kapalı tribünün boş olması bizi de etkiliyor, Başkandan rica ettik bu konuyla ilgili bir çalışma yapmasını istedik O da 'tamam madem siz böyle düşünüyorsunuz bir çalışma yapacağız' dedi. Herhalde bu konuyla ilgili çalışma olacak. Teknik çalışmasını bilmiyorum ama artık daha büyük desteğe ihtiyacımız var tribünün her tarafının dolu olmasının herkesin cani gönülden Beşiktaş'ın araksında durmasına ihtiyacımız var bu süreçte özellikle çok ihtiyacımız var" dedi.
(AK-MFS-MFS-S)

04.01.2013 20:10:17 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT