1. HABERLER

  2. SPOR HABERLERİ

  3. Beşiktaş'ı şoke eden talihsizlik!

Beşiktaş'ı şoke eden talihsizlik!

Beşiktaş'ı şoke eden talihsizlik!
A+A-

Yaptığı hareketleriyle tüm taraftarın gönlünden kocaman iz bırakan başarılı file bekçisi Tolga Zengin'den sonra Beşiktaş'ta gelen öbür sakatlık pes dedirtti.Beşiktaş'ı şoke eden talihsizlik!

Yaptığı hareketleriyle tüm taraftarın gönlünden kocaman iz bırakan başarılı file bekçisi Tolga Zengin'den sonra Beşiktaş'ta gelen öbür sakatlık pes dedirtti.


Nevzat Demir Tesisleri'nde teknik direktör Slaven Bilic yönetimindeki antrenman kondisyon ve taktik ağırlıklı yapıldı. Antrenman takım halinde yapılan ısınma koşusu ile başladı.

 

ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

 Pas çalışması, göğüs kontrol, kafa pas ve şut çalışmaları yapıldı. İki grup halinde yapılan koordinasyon ve takımuyumu çalışması sonrası yarım sahada maçve ayak tenisi çalışması değişmeli olarak gerçekleşti. Antrenman şut çalışması ile sona erdi.

 

MR SONUCU KÖTÜ ÇIKTI

Antrenmana tedavisine devam edilen Uğur Boral ile Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi'nde MR çekilen ve göğüs kasında (pektoral) 2. derece yırtık olduğu tespitedilen kaleci Cenk Gönen katılmadı. Futbolcunun pazartesi günü oynanacak KKarabükspor maçına yetişme ihtimalinin yüksek olduğu öğrenildi.

A+A-

HABERE YORUM KAT