1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Beşiktaş'a Elazığ'da Coşkulu Karşılama
Beşiktaşa Elazığda Coşkulu Karşılama

Beşiktaş'a Elazığ'da Coşkulu Karşılama

Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında deplasmanda Sanica Boru Elazığspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş, Elazığ'a geldi. Özel bir uçakla Elazığ'a gelen siyah-beyazlı kafileyi Sanica Boru Elazığspor ad

A+A-
Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında deplasmanda Sanica Boru Elazığspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş, Elazığ'a geldi. Özel bir uçakla Elazığ'a gelen siyah-beyazlı kafileyi Sanica Boru Elazığspor adına 2. başkan Korkut Şerifoğlu ve kalabalık bir taraftar grubu karşıladı.
Havalimanında kalabalık bir taraftar gurubu tarafından karşılanan Beşiktaş kafilesi, kalacağı Akgün Otele geçti. Konuk takımı karşılayıp çiçekler veren Sanica Boru Elazıspor yöneticisi Korkut Şerifoğlu, "Konuk takımı karışlayıp çiçek taktim ettik. Bütün gelen takımları karşılıyoruz. İnşallah yarınki karşılama bizim için olumlu geçer" dedi. Sanica Boru Elazıspor Genel Müdürü Ali Topal da, "Konuk takımı çiçekle karşıladım. İnşallah Puanları burada bırakır çiçekleri de götürürler" diye konuştu.
Havalimanı çıkışında Beşiktaş taraftarı siyah-beyazlıları sloganlarla karşılarken, konuk ekip, kalacağı otele doğru hareket etti.
(EK-BH-S)

08.02.2013 17:41:49 TSI

HABERE YORUM KAT