1. HABERLER

  2. SPOR HABERLERİ

  3. Beşiktaş Ronaldinho'yu transfer edecek mi?

Beşiktaş Ronaldinho'yu transfer edecek mi?

Beşiktaş Ronaldinho'yu transfer edecek mi?
A+A-

Beşiktaş Ronaldinho'yu transfer edecek mi? Beşiktaş basında yer alan Ronaldinho transferi haberleri hakkında bir açıklama yaptı. İşte Beşiktaş taraftarının heyecanla beklediği Ronaldinho transferi hakkında Beşiktaş yönetimi tarafından yapılan o açıklama..

Beşiktaş Ronaldinho'yu transfer edecek mi? Beşiktaş basında yer alan Ronaldinho transferi haberleri hakkında bir açıklama yaptı. İşte Beşiktaş taraftarının heyecanla beklediği Ronaldinho transferi hakkında Beşiktaş yönetimi tarafından yapılan o açıklama.. 

Beşiktaş Kulübü, bir gazetede yer alan 'Ronaldinho ile yeniden görüşmelere başlandı' yönünde çıkan haberi yalanladı.

Siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Ronaldinho ile yeniden görüşmelere başladığımız yönündeki haber tüm unsurlarıyla asılsızdır. Haberin gazetenin internet sitesinde yayınlanmasından sonra, birçok internet haber sitesinin de yer verdiği bu masa başı haberin, kulübümüz ile taraftarlarımızı karşı karşıya getirmeye yönelik, maksatlı ve çirkin bir amacının olduğunu düşünmekteyiz. Taraftarlarımıza ve kamuoyuna, transfer çalışmalarıyla ilgili resmi yayın organlarımızda yer alacak bilgilere itibar etmelerini hatırlatırız" denildi.

A+A-

HABERE YORUM KAT