1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Beşiktaş, Antalya'ya Geldi

Beşiktaş, Antalya'ya Geldi

Beşiktaş, Antalyaya Geldi
A+A-

Beşiktaş, devre arası hazırlıklar için Antalya'ya geldi. Özel bir uçakla Antalya Havalimanı'na gelen futbolcuları, yaklaşık 75 kişilik bir taraftar grubu karşıladı. Futbolcularla fotoğraf çektirmek

Beşiktaş, devre arası hazırlıklar için Antalya'ya geldi.
Özel bir uçakla Antalya Havalimanı'na gelen futbolcuları, yaklaşık 75 kişilik bir taraftar grubu karşıladı. Futbolcularla fotoğraf çektirmek için adeta birbirleri ile yarışan taraftarlar, teknik heyet ve futbolculara tezahüratlarda bulundu.
Manavgat ilçesi Side beldesinde 10 günlük kampa girecek olan siyah-beyazlıların 30 kişilik kamp kadrosunda Cenk Gönen, Allan Mcgregor, Emre Metin, Melikhan Kılıçarslan, Roberto Hilbert, Mehmet Akgün, İbrahim Toraman, Tomas Sivok, Ömer Arslan, Ersan Gülüm, Julien Escude, Uğur Boral, Emre Özkan, Necip Uysal, Manuel Fernandes, Hasan Türk, Veli Kavlak, Filip Holosko, Kadir Arı, Mehmet Akyüz, Oğuzhan Özyakup, Muhammed Demirci, Mertcan Aktaş, Olcay Şahan, Erkan Kaş, Hugo Almeida, Mustafa Pektemek, Batuhan Karadeniz, Furkan Yaman, Sinan Kurumuş yer aldı.
Emirhan Group Otelleri'ne ait Sensimar Side Resort & Spa Otel'inde konaklayacak olan siyah-beyazlı kafile, 6-9 Ocak tarihlerinde Tutturcup Turnuvası'na katılacak.
(ÇY-BH-S)

03.01.2013 15:49:57 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT