1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Beş Yaşındaki Mehmet Ağar'ın Ölümü

Beş Yaşındaki Mehmet Ağar'ın Ölümü

Beş Yaşındaki Mehmet Ağarın Ölümü
A+A-

Elmalı ilçesinde, annesi tarafından dövülerek komaya sokulduğu iddia edilen ve 12 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra bu sabaha karşı hayatını kaybeden 5 yaşındaki Mehmet Ağar'ın cenazesi ailesine tesli

Elmalı ilçesinde, annesi tarafından dövülerek komaya sokulduğu iddia edilen ve 12 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra bu sabaha karşı hayatını kaybeden 5 yaşındaki Mehmet Ağar'ın cenazesi ailesine teslim edildi.
Cenazesi Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi'nden alınarak Adli Tıp morguna getirilen Mehmet'in cenazesi, yapılan otopsinin ardından öğle saatlerinde ailesine teslim edildi. Anne tarafından sadece vekil avukatın hazır bulunduğu cenaze tesliminde babaanne Şerife Ağar, "böyle adalet mi olur" diye feryat etti. Acılı babaanne, dede Mehmet Ağar tarafından teselli edildi.
Baba Osman Ağar'ın kollarında morgdan alınan 5 yaşındaki Mehmet, kendilerine ait özel bir araçla toprağa verilmek üzere ailesi tarafından Konya'ya götürüldü. Anne R.S'nin avukatı, annenin perişan olduğunu ve cenazeyi almaya gelemediğini söyledi.
Dede Mehmet Ağar, anne R.S ile ilgili şikayette bulunduklarını belirterek, "Soruşturma devam ediyor, inşallah adalet yerini bulacak, temennimiz bu. Beş yaşındaki savunmasız bir çocuk, öyle ya da böyle nasıl düştü, düştüyse, anne olarak sen neredesin" dedi. Anne tarafından cenazeyi almaya kimsenin gelmediğini söyleyen dede Ağar, cenazenin Beyşehir'de toprağa verileceğini bildirdi.

OLAY
Antalya'nın Elmalı ilçesinde, annesi R.S tarafından dövüldüğü iddia edilen 5 yaşındaki Mehmet Ağar önce Elmalı Devlet Hastanesi'ne kaldırılmış oradan aynı gece Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi'ne sevk edilmişti. Doktorlar raporlarında darp bulgusuna yer verdi. Mehmet'in annesi hakkında baba Osman Ağar, Elmalı Savcılığı'na giderek suç duyurusunda bulundu.
(UG-HO-Y)

30.01.2013 16:07:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT