1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Berrak Tüzünataç'ın balkondaki buse keyfine 13. asliyeden süpriz karar...

Berrak Tüzünataç'ın balkondaki buse keyfine 13. asliyeden süpriz karar...

Berrak Tüzünataç'ın balkondaki buse keyfine 13. asliyeden süpriz karar...
A+A-

Güzel oyuncu Berrak Tüzünataç ın başına bela olan balkon öpüşmesi olayında mahkeme son kararı verdi. Yıllar önceki Şahan ile balkondaki öpüşme olayında son kararı 13. asliye noktayı koydu.

SOn zamanlarda gündemde çokça bahsi geçen olayın durumu neticesinde mahkemelik bir durum söz konusu olmuştu ve 13. Asliye Hukuk mahkemesinde FOX TV ve bizden  kaçma adlı magazin programına Tüzünataç dava açmıştı ..

2010 yılında Şahan gökbakar ile balkonda öpüşürlerken yakalanan ve FOX tv nin magazin programı tarafından görüntülenen Bizden Kaçmaz programında görüntülenmişti.Berrak Tüzünataç öpüşme olayında süpriz gelişme yaşandı. Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç balkonda öpüşmeye ilişkin flaş adım ...yaşanan öpüşme olayına ilişkin mahkeme süpriz kararı açıkladı.

Mahkeme ise olaya ilişkin öpüşme davasında kamuya açık alan diye davayı reddeti.kamuya açık alan yerlerinde ve olayda adı geçen kişiler kendi özel hayatlarını teşhir etmişlerdi. Habercilerin, kamuya açık alanda, kamuya mal olmuş ünlü kişileri görüntülemesi ve haberleştirmesi yasalara aykırı değildi ve bu karar yargıtay ile aynı görüşü destekliyor niteliktedir.

berrak-001.jpg

 

BERRAK TÜZÜNATAÇ

Berrak Tüzünataç, 2 Kasım 1984 tarihinde Yalova’da ailenin ilk çocuğu olarak doğmuştur. İlk okulu ve orta okulu Özel Yalova Öncü Kolejinde okumuştur. 1995 senesinde Koç Lisesi'ni kazanıp ailesiyle birlikte İstanbul'a taşındı. Liseyi Koç Özel Lisesi’nde okumuş, daha sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. Babası Yalova'da müteahitlik yapan Sefa Tüzünataç’dır. Naz adında bir kız kardeşi var. Berrak Tüzünataç, küçüklüğünde; kışları Yalova'da, yazları Yalova sayfiyesinin en eski sitelerinden Tuncelp'de yaşadılar. 

 
Berrak Tüzünataç, 15 yaşına geldiğinde yani 1999 yılında,depreminin yaşandığı yıl, anne ve babası ayrılıyor. Yalova'da müteahhitlik yapan babasının yaptığı evlerden bazıları yıkılınca, baba 10 gün kadar hapis yatıyor. Berrak annesiyle birlikte İstanbul Caddebostan'a taşınıyor. Babası da İstanbul Etiler'de yaşamaya başlıyor.2004 sonunda Yılmaz Erdoğan'ın da ders verdiği BKM (Beşiktaş Kültür Merkezi) atelyesine katıldı.

18 yaşındayken basında ilk olarak, futbolcu İlhan Mansız 'ın sevgilisi olarak tanınan Berrak hemen ardından Bodrum’daki Fuga Otellerinin ortağı Volkan Büyükhanlı ile yaşadığı olaylı ilişkiyle adını duyurmuştur. Fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül'ün bir fotoğraf çekimi sırasında, çekimi kenardan izleyen Berrak'ında resimlerini çekince şöhret basamaklarını tırmanmaya başlıyor. “Elele” dergisi dahil olmak üzere dört ayrı dergide kapak olmuştur.

Ardından Number 1 TV’de haber sunarak ekranlarla tanıştı. Sinem Kobal'la “Yetenek Avcısı” isimli programı sundu. 2005 senesinde Yılmaz Erdoğan’ın “Organize İşler” filmindeki ufak rolüyle de sinemaya adım attı. Ardından “Beyza'nın Kadınları”nda boy gösteriyor. 2005 yılında adı Okan Bayülgen'le anılıyor. Daha sonra Kanal D’de yayınlanan “Ödünç Hayat “ dizide rol aldı. “Elveda Rumeli” adlı televizyon dizisinde Vahide karakterini canlandırdı. 2007 yılında oyuncu Nejat İşler il ebirliktelik yaşadı. Show TV’de yayınlanan “Bu Kalp Seni Unutur Mu” adlı dizide Yıldız karakterini canlandırdı. 2009 yılında Zeki Demirkubuz'un yönettiği Kıskanmak'ta başrol oynaması hayatının dönüm noktalarından biri olur. “Ezel” dizisine Bade karekterini canlandırdı.

Berrak Tüzünataç “Son” dizisi ile iş hayatına devam etmektedir.

Ayrıca Serdar Ortaç’ın 2004 yapımı “Canıma Minnet” adlı klibinde oynadı.

Filmleri :
2005 - Organize İşler 
2005 - Beyza’nın Kadınları 
2005 - Ödünç Hayat 
2007 - Affedilmeyen 
2007 - Elveda Rumeli 
2009 - Bu Kalp Seni Unutur mu? 
2009 - Kıskanmak 
2010 - Ejder Kapanı
2010 - Ezel 
2011 - Bir Avuç Deniz 
2012 - Son

A+A-

HABERE YORUM KAT