1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Bergüzar Korel sabanın tan vaktinde pijamalı foto paylaştı...Bu halim annelere gelsin

Bergüzar Korel sabanın tan vaktinde pijamalı foto paylaştı...Bu halim annelere gelsin

Bergüzar Korel sabanın tan vaktinde pijamalı foto paylaştı...Bu halim annelere gelsin
A+A-

Güzel oyuncu Bergüzar Korel'den sabahın erken saatlerinde pjamalı fotokaresi..ünlü oyuncu Bergüzar korelden annelere süpriz fotoğraf..Bergüzar Korel sabanın tan vaktinde pijamalı foto paylaştı...Bu halim annelere gelsin

Ünlü oyuncu Bergüzar korel  sabahın erken saatlerinde oğlu aliyi okul servisine bırakırken sabah kıyafetleri olan pijaması ile görüntü paylaştı ve bu son halim annelere gelsin diye paylaşım yaptı...ünlü oyuncu pijamalı görüntüsünü kendi özel hesabı olan instagram hesabından paylaştı..Güzel oyuncu Bergüzar Korel'den sabahın erken saatlerinde pjamalı fotokaresi..ünlü oyuncu Bergüzar korelden annelere süpriz fotoğraf..


ünlü dizi oyuncusuBergüzar Korel sabahın erken saatlerinde Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla takipçilerinin ilgisini topladı.Korel, oğlu Ali'yi servise yetiştirebilmek için üstünde pijamalarıyla sokağa çıktı. Ali'nin çektiği fotoğrafı Instagram hesabında paylaşan Korel, fotoğrafın altına şu notu yazdı: "O zaman bu harika stilim, küçük canavarları servise yetiştirmek için üzerine ne bulursa giyip sokağa fırlayan annelere gelsin. Günaydınlar, saygılar.

berguzel.jpeg

A+A-

HABERE YORUM KAT