1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Beren Saat Gebe mi ? Yılmaz Erdoğan Gala Gecesinde Neyden Dert Yakındı ?

Beren Saat Gebe mi ? Yılmaz Erdoğan Gala Gecesinde Neyden Dert Yakındı ?

Beren Saat Gebe mi ? Yılmaz Erdoğan Gala Gecesinde Neyden Dert Yakındı ?
A+A-

Dizilerin ve sanat dünyasının beğenerek takip ettiği ve izlediği Beren Saat, Çalsın Sazlar filminin gala gecesinde kendisine yönlendirilen bi soru sonrasında adeta arkasına bakmadan gitti. Beren Saat hamile mi ?

Başrollerinde, Caner Cindoruk, Belçim Bilgin ve Engin Hepileri'nin rol aldığı Çalsın Sazlar filminin galası dün akşam ZORLU PSM'de yapıldı. Havanın soğukluğuna aldırış etmeden galaya akın eden ünlülerin arasında Kenan Doğulu - Beren Saat çifti de bulunuyordu. Gösterimin yapılacağı salona gelerek basın mensuplarına poz veren çifte, Beren Saat'in sosyal medyada paylaştığı "ÇOĞALMAK İSTİYORUM" mesajı sorulunca çift kameralardan koşarak uzaklaştı. Bu da akıllara şu soruyu getirdi, Beren Saat Hamile mi ? Henüz net bir bilgi yok elimizde lakin bilgi akışı oldukça sizlerle paylaşacağız.

 

YILMAZ ERDOĞAN'DAN MISIR İTİRAZI

 

Yılmaz Erdoğan dün gece galası yapılan Çalsın Sazlar filminde bir konuda dert yandı. Yılmaz Erdoğan açıklamasında; "Sinema biletinin 10 TL, mısırın 8 TL olması enteresan. Mısırcıya çalışıyoruz gibi bir hava var" cümlelerine yer verdi. Yılmaz Erdoğan; "Gala bir nevi düğün, kutlama, eğlence yeridir. Gerisi seyirciye kalmıştır" dedi. 

A+A-

HABERE YORUM KAT