1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Benzinlikteki Dehşet Anı Güvenlik Kamerasında

Benzinlikteki Dehşet Anı Güvenlik Kamerasında

Benzinlikteki Dehşet Anı Güvenlik Kamerasında
A+A-

Bursa'da bir benzin istasyonunda 2 otobüsün kundaklanma anı ve zanlılar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Bursa-Yalova karayolunda faaliyet gösteren bir akaryakıt istasyonunda

Bursa'da bir benzin istasyonunda 2 otobüsün kundaklanma anı ve zanlılar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.
Bursa-Yalova karayolunda faaliyet gösteren bir akaryakıt istasyonunda İbrahim Ç.'ye (54) ait 2 otobüs gece saatlerinde yandı. Çalışanların haber vermesiyle olay yerine gelen çok sayıda itfaiye aracı, yangına müdahale etti. Yaklaşık bir saat süren çalışma sonunda alevler yakıt tanklarına sıçramadan söndürüldü. Polis istasyon çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldı.
Olayın kundaklamadan kaynaklandığı yönündeki bilgiler üzerine harekete geçen Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi dedektifleri, otobüsleri kundakladığı iddia edilen muavin Ö.A. (28) ile olayın azmettiricisi olduğu ileri sürülen otobüs şoförü ve bir seyahat firmasında otobüsü bulunan R.K.'yi (53) gözaltına aldı. R.K.'nin, İbrahim Ç.'den alacaklı olduğu için olayı planladığı iddia edildi.
Otobüslerin yanma anı ise güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.
(SA-İHS-GS-Y)

25.01.2013 16:49:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT