1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Benzin Deposundan Esrar Çıktı

Benzin Deposundan Esrar Çıktı

Benzin Deposundan Esrar Çıktı
A+A-

Konya'da, bir arabanın benzin deposuna ve motor kısmına gizlenmiş 20 kilonun üzerinde esrar ele geçirildi. Konya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ekipler Amirliği'ne bağlı birimler, merkez Karatay ilçesind

Konya'da, bir arabanın benzin deposuna ve motor kısmına gizlenmiş 20 kilonun üzerinde esrar ele geçirildi.
Konya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ekipler Amirliği'ne bağlı birimler, merkez Karatay ilçesinde yaptığı uygulamada şüphelendiği bir aracı durdurdu. Ramazan K. (25) ve Erhan B.'nin (22) içinde bulunduğu otomobilde arama yapan polis, büyük kısmı benzin deposuna ve motor bölümüne gizlenmiş 20 kilonun üzerinde esrar ele geçirdi.
Polis, şahıslar tarafından sürücü koltuğunun altında, bagaj kısmında, torpido ve vites kutusu bölümünde poşetlere gizlenmiş esrarı buldu. Ayrıca benzin göstergesinin kırmızı yandığını fark ederek depodan şüphelenen ekipler, otomobili servise götürerek benzin deposunu söktürdü. Polis, orada da paketlere gizlenmiş esrarı ele geçirirken, şüphelilerin esrarı Mersin'den Eskişehir'e götürmek istedikleri sırada yakalandıkları öğrenildi.
Öte yandan, otomobili kullanan Ramazan K.'nin kimliğini gizlemeye çalışarak kardeşi Halil K.'ye ait kimlik kartını ve ehliyeti polislere verdiği öğrenildi. İki şüpheli, polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
(SA-İP-SO-Y)

03.02.2013 10:50:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT