1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Beni Böyle Sev'in gülen yüzünden flaş ayrılık..Trtnin aşk kokan dizisinden süpriz veda ağlattı..

Beni Böyle Sev'in gülen yüzünden flaş ayrılık..Trtnin aşk kokan dizisinden süpriz veda ağlattı..

Beni Böyle Sev'in gülen yüzünden flaş ayrılık..Trtnin aşk kokan dizisinden süpriz veda ağlattı..
A+A-

Ekranaların beğenilen güzel dizisi Beni Böyle sev dizsinde istenmeyeen süprriz ayrılık. Trtnin muhtşem dizisi Beni böyle sev'de usta oyuncudan veda...Muhteşem dizide usta uyuncunun vedası herkesi üzdü..

Ekranaların sevilen dizisi Beni Böyle sev dizsinde beklenmedik süpriz ayrılık. Trtnin muhtşem dizisi Beni böyle sev'de usta oyuncudan veda...Ekranların ve TRT ekranlarının muhteşem dizisi Beni böyle sev'de usta oyuncu diziye veda ...

 

Beni böyle sev dizisinde beklenmedik ayrılık şoke etti.TRT nin en çok sevilen aşk kokan dizisi Beni böyle sev'de usta oyuncu Güvenç Kıraç uzun yıllardır rol aldığı hit dizi Beni böyle sev'de 2 yıldan fazla boy gösteren usta oyuncu Güvenç Kıraç diziden ayrıldıktan sonra herkese teşekkür etti.


Beni böyle sev dizisinden şok bir şekilde ayrılan ünlü ve usta oyuncu Güvenç kıraç Beni böyle sev 80. bölüm fragmanın yayınlanan bölümde vedalaşma görüntüleri herkese duygusal anlar yaşattı..Dizinin kadrosunda önemli bir yer alan Kıraç,senaryo gereği diziden ayrılacağını Twitter hesabından duyurdu. Takipçileri Kıraç'ın diziden ayrılmasına, 'Lütfen yanlış anlamış olalım, ayrılmıyorsunuz değil mi?' yorumununda bulundu.

guvenc.jpg

 

A+A-

HABERE YORUM KAT