1. HABERLER

  2. YEREL

  3. "ben Sen Biriz, Hep Beraberiz" Projesi Kapsamında Öğrenciler Bilgilendirildi

"ben Sen Biriz, Hep Beraberiz" Projesi Kapsamında Öğrenciler Bilgilendirildi

ben Sen Biriz, Hep Beraberiz Projesi Kapsamında Öğrenciler Bilgilendirildi
A+A-

Kırklareli Emniyet Müdürlüğü ile Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından yürütülen "Ben Sen Biriz, Hep Beraberiz" projesi kapsamında öğrencilere bilgilendirildi.Kırklareli Rehberlik ve Araştırma Mer

Kırklareli Emniyet Müdürlüğü ile Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından yürütülen "Ben Sen Biriz, Hep Beraberiz" projesi kapsamında öğrencilere bilgilendirildi.
Kırklareli Rehberlik ve Araştırma Merkezi Psikolojik Danışman Erkan Çimen proje kapsamında 2 bin öğrencinin, zorbalıklar karşısında nasıl davranacaklarını bilmeleri konusunda bilgilendirileceğini belirtti.
Zorbalığın, bir ya da birkaç çocuğun belirli bir çocuğa karşı bilinçli olarak zarar verme amacı ile davranışlarda bulunması olduğunu belirten Çimen;
" Zorbalık bir ya da birkaç çocuğun belirli bir çocuğa karşı bilinçli olarak zarar vermeye çalışmasına denir. Zorbalık sınıfta, koridorda, okul çevresinde, oyun alanında, okul servislerinde, internet ortamında, mahallede olabilir. Zorbalıkta güçsüz öğrencileri dövme, tekme ya da tokat atma, itme, çekme, fiziksel tacizde bulunma ile yapılabilir" dedi.

15.01.2013 14:43:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT