1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Belediyeler Birliği Toplantısı Yapıldı

Belediyeler Birliği Toplantısı Yapıldı

Belediyeler Birliği Toplantısı Yapıldı
A+A-

Sindelhöyük Belediyesinin ev sahipliğini yaptığı Belediyeler birliği toplantısı, Sultan Sazlığı Ziyaretçi Merkezi'nde yaüpıldı. Toplantıya Develi Belediye Başkanı Recep Özkan, Sindelhöyük Belediye

Sindelhöyük Belediyesinin ev sahipliğini yaptığı Belediyeler birliği toplantısı, Sultan Sazlığı Ziyaretçi Merkezi'nde yaüpıldı.
Toplantıya Develi Belediye Başkanı Recep Özkan, Sindelhöyük Belediye Başkanı Hamdullah Deringöl, Yahyalı Belediye Başkanı Mehmet Araç, Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık, Yeşilhisar Belediye Başkanı İhsan Ünal, Zile Belediye Başkanı Cuma Kandemir ve Derebağ Belediye Başkanı Fatih Hurma katıldı.
Yemekden sonra güncel konuları görüşmek üzere toplantıya geçildi. Toplantı bitiminde ise Sultan Sazlığı Ziyaretçi Merkezi'ne Sindelhöyük Atlı Spor Kulübü Başkanı Mahmut Kılınç ve Develi Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Develioğlu geldi. Atlı Spor Kulübü üyelerinden Ali Rıza Kılınç'ın ise merkeze atıyla gelmesi başkanlar için sürpriz oldu. Belediye başkanları ata yoğun ilgi gösterirken, bazı başkanlar da ata bindi.
(ZB-Y)

19.02.2013 16:29:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT