1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Belediyeden yaşlılara evde muayene hizmeti

Belediyeden yaşlılara evde muayene hizmeti

Belediyeden yaşlılara evde muayene hizmeti
A+A-

ADANA - Sarıçam Belediyesi, yeni doğan bebekler ile öksüz ve yetim çocuklardan sonra, yaşlılarla ilgili de çalışma başlattı. Başkan Ahmet Zenbilci'nin direktifleri ile başlatılan proje kapsamın

ADANA - Sarıçam Belediyesi, yeni doğan bebekler ile öksüz ve yetim çocuklardan sonra, yaşlılarla ilgili de çalışma başlattı. Başkan Ahmet Zenbilci'nin direktifleri ile başlatılan proje kapsamında belediyenin doktoru yaşlıları evlerinde muayene ediyor.

İlçe belediyesi 'Sarıçamlı benimde elimi tut' ve 'Sarıçam'a hoş geldin bebek'ten sonra yeni bir projeye imza attı. Belediye doktoru Cengiz Yılmaz ve belediyenin sosyal hizmetlerden sorumlu müdürü İsmail Kılıç, yaşlı hastaları evinde ziyaret ediyor.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'nde ikamet eden Mustafa Gül'ü, ziyaretine Dr. Yılmaz ile birlikte giden Başkan Ahmet Zenbilci, "Bir millet yaşlısına ve hastasına değer vermeli. Onlar bizim en kıymetli birikimlerimiz ve saygı göstereceğimiz büyüklerimizdir. Yaşlılarımıza gösterilen hürmet ve saygı, aynı zamanda kendimize, geleceğimize ve geçmişimize gösterilen hürmettir. Sarıçam belediyesi olarak kendi yaşlılarımıza ve beklerimize sahip çıkarak hem geçmişte bizim gibi genç ve idealleri olan bugün ise ömrünün zirvesine çıkmış birer abide olan büyüklerimize saygı gösteriyoruz. Bebeklerimize sahip çıkarak da ülkemizin ve milletimizin geleceğine bir ışık tutuyoruz." dedi.
Bu arada bir hayırsever tarafından alınan tekerlekli sandalye de Mustafa Gül'e takdim edildi. Mustafa Gül ise hayırsever vatandaşa teşekkür ederek kendileri için duacı olduğunu söyledi.

Yine aynı mahallede ikamet eden Ali Bozkurt'u da ziyaret eden Doktor Cengiz Yılmaz ve İsmail Kılıç, hastanın muayenesini yaparak ilaçlarını kontrol etti.
CİHAN

A+A-

HABERE YORUM KAT