1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Belediyeden "müziğin Ritmi Projesine" Müzik Aleti Desteği

Belediyeden "müziğin Ritmi Projesine" Müzik Aleti Desteği

Belediyeden müziğin Ritmi Projesine  Müzik Aleti Desteği
A+A-

Hayrabolu Belediye Başkanlığı Trakya Kalkınma Ajansı tarafından gerçekleştirilen projeyle kurulan "Müziğin Ritmi Projesi"ne müzik aleti desteğinde bulundu. Gazi ortaokulunda özellikle roman çocukla

Hayrabolu Belediye Başkanlığı Trakya Kalkınma Ajansı tarafından gerçekleştirilen projeyle kurulan "Müziğin Ritmi Projesi"ne müzik aleti desteğinde bulundu.
Gazi ortaokulunda özellikle roman çocuklarının devam eden "Müziğin Ritmi Projesi"ne Belediye olarak her konuda destek verdiklerini belirten Belediye Başkanı Hasan İrtem şunları söyledi: "Okulumuzda gerçekleştirilen projeyle, çocuklarımız müzik aletlerini tanıyarak, müziği notayla öğreniyorlar. Burada alacakları eğitim ile gelecekte kaliteli, eğitimli bir meslek olarak hayatlarını kazanacaklar. Ben inanıyorum ki sınıfımıza devam eden öğrencilerimiz çok çalıştıkları zaman Güzel Sanatlar Lisesine, konservatuara gidebilecekler. "
İrtem, Belediye olarak 1 kanun, 2 bağlama, 1 Kabak kemane, 1 ney, 1 zurna, 1 mandolin, 1 asma davul, 1 ud, 1 ney ve 1 adette kavalı alarak, okula teslim ettiklerini belirtti.
ME-

15.02.2013 10:50:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT