1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Belediyeden Kanserli Hastalara Moral

Belediyeden Kanserli Hastalara Moral

Belediyeden Kanserli Hastalara Moral
A+A-

Kozlu Belediyesi Hasta Takip Merkezi tarafından kanserli hastalara destek ziyareti kapsamında tüm kanserli hastalara moral ziyaretlerinde bulunuluyor. Konuyla ilgili bilgi veren Hasta Takip Merkezi

Kozlu Belediyesi Hasta Takip Merkezi tarafından kanserli hastalara destek ziyareti kapsamında tüm kanserli hastalara moral ziyaretlerinde bulunuluyor.
Konuyla ilgili bilgi veren Hasta Takip Merkezi Sorumlusu Cengiz Alagözoğulları, "İyi iletişim, güven ve doğru takiple hastaların çoğunluğu kanseri yenmiştir. Akciğer kanserine yakalanan bir hasta, son derece sağlıklı bir yaşam sürüyor. Dünyada en uzun süre yaşayan akciğerdir. Daha uzun yıllar yaşayabilir. Kanseri, hastayla kurulan iyi iletişim, moral, güven ve sıkı takiple yenmek mümkündür. Böylece kanser hastalarının birçoğu şifaya kavuşmaktadır. Buda kanserin amansız bir hastalık olmadığının kanıtıdır. En öldürücü kanser türleri arasında başı çeken akciğer ve mide kanserine yakalanan birçok hastamız uzun yıllar sağlıklı bir yaşam sürüyor. Bunu başarmak hiç de zor değil. Başarının sırrı hastaları iyi takip etmek ve onlara moral vermekten geçiyor. Bizlerde belediye olarak bu zor günlerinde kanserli hastalarımızı yalnız bırakmayacağız. Başkanımız Sayın Ali Bektaş bu konularda çok hassas olduğu için belediyemizin tüm imkanlarını onlar için seferber ediyoruz" dedi.
(SA-SA)

30.01.2013 10:14:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT