1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Belediyeden Basın Mensuplarına 21 Aralık Uyarısı

Belediyeden Basın Mensuplarına 21 Aralık Uyarısı

Belediyeden Basın Mensuplarına 21 Aralık Uyarısı
A+A-

21 Aralık'ta, en çok basın mensuplarının görev alması beklenen Şirince köyünde, akreditasyonu olmayan basın mensubu Şirince köyüne alınmayacak. Bu kapsamda 21 Aralık'ta Şirince köyünde görev alacak ol

21 Aralık'ta, en çok basın mensuplarının görev alması beklenen Şirince köyünde, akreditasyonu olmayan basın mensubu Şirince köyüne alınmayacak. Bu kapsamda 21 Aralık'ta Şirince köyünde görev alacak olan tüm basın mensuplarının bugün içerisinde mutlaka akreditasyon yaptırması gerektiği duyuruldu.
Maya takvimine göre, 21 Aralık'ta kıyamet kopacağı yönündeki iddialar çerçevesinde dünyanın gözü Şirince köyüne çevrildi. 20-21-22 Aralık tarihlerinde Şirince köyünde yaşanması beklenen yoğunluk nedeniyle, bu bölgede görev alacak tüm basın mensuplarının mutlaka akreditasyon yaptırması gerektiğini belirtildi. Selçuk Belediyesi, akreditasyon için Selçuk belediyesi basın bürosuna müracaatın bugün sona ereceği, listenin bugün jandarmaya verileceği bildirildi. Selçuk Belediyesi basın bürosundan yapılan açıklamaya göre; "21 Aralık'ta Şirince'de bulunacak basın mensuplarının isimlerini belediye akreditasyon listesine yazdırması gerekiyor. Listede ismi olmayan hiçbir basın mensubu jandarma tarafından Şirince köyüne alınmayacak. Bu nedenle isim değişikliğinin veya ilavelerin ivedi bir şekilde bildirilmesi gerekiyor. Akreditasyon listesi bugün içerisinde jandarmaya bildirilecektir."
(NÖS-HO-Y)

19.12.2012 13:25:46 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT