1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Belediye Sergi Salonuna Döndü

Belediye Sergi Salonuna Döndü

Belediye Sergi Salonuna Döndü
A+A-

Atakum Belediyesi ile Avangart Sanat Merkezi'nin ortaklaşa hazırladıkları, "Sanatın Kalbi Atakum'da Atıyor" etkinliği çerçevesinde 16-17-18 Şubat tarihleri arasında Atakum Eğitim ve Eğlence Merkezi'nd

Atakum Belediyesi ile Avangart Sanat Merkezi'nin ortaklaşa hazırladıkları, "Sanatın Kalbi Atakum'da Atıyor" etkinliği çerçevesinde 16-17-18 Şubat tarihleri arasında Atakum Eğitim ve Eğlence Merkezi'nde beğeniye sunulan fotoğraf sergisi bu kez de belediye binası içinde düzenlendi.
Çeşitli fotoğraf sanatçılarının arşivlerinde yer alan birbirinden güzel eserler arasından seçilerek, "Sanatın Kalbi Atakum'da Atıyor" etkinliği çerçevesinde Atakum Eğitim ve Eğlence Merkezi'nde sergilenen fotoğraflar, bu kez de belediye binası içerisinde sergilenmeye başlandı. "Konuşan Fotoğraflar", "Müsait Bir Yerde İnecek Var", "Mevlana", "Rakım750" ana başlıkları ile sanatseverlerin beğenisine sunulan yaklaşık 100 fotoğraf, başkanlık dahil bütün katlarda yer alırken, belediyeyi adeta sergi salonuna döndürdü. Çeşitli nedenlerle belediyeye gelen insanlar, önce şaşırırken, sonra fotoğrafların güzelliği karşısında incelemeden kendilerini alamıyorlar.
(SAM-SLH-Y)

18.02.2013 16:52:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT