1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Belediye Sağlık Ekibi Akşam Ziyaretlerinde

Belediye Sağlık Ekibi Akşam Ziyaretlerinde

Belediye Sağlık Ekibi Akşam Ziyaretlerinde
A+A-

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, sağlık taramalarına devem eden Belediye Sağlık Merkezi Tabipliği ekibi, mahallelerde akşam ziyaretlerine de başladı. Halk Sofrası adı verilen program kapsamında Ge

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, sağlık taramalarına devem eden Belediye Sağlık Merkezi Tabipliği ekibi, mahallelerde akşam ziyaretlerine de başladı.
Halk Sofrası adı verilen program kapsamında Geriş Mahallesinde Geniş ailesine konuk olan Dr. Cengiz Kaypak ve ekibi vatandaşlarla yemek yedi sohbet etti. Her zaman vatandaşın yanında olmaya gayret gösterdiklerini anlatan Belediye Tabibi Dr. Cengiz Kaypak, ev ziyaretlerinin halkla buluşmanın, bir araya gelmenin önemli bir aracı olduğunu söyledi. Sağlıkz taramalarının devam ettiğini anlatan Dr. Cengiz Kaypak, "Vatandaşın her anında yanında olmaya çalışıyoruz. Hatırlarını soruyoruz, gerekiyorsa muayenelerini yapıyoruz. Bu sofranın büyük şairimizin söylediği gibi güneşin sofrası olduğunu düşünüyoruz. Sadece bazı sofralarda değil tüm sofralarda kuş sütü olsun istiyoruz: Tüm vatandaşlar insanca yaşama, barınma, sağlık, eğitim hakkına sahip olsun istiyoruz. Gecenin zindanına bir ışık tutuyoruz" dedi.
(FT-SŞ)

07.02.2013 12:08:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT