1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Belediye Meclisi İlk Toplantısını Yaptı

Belediye Meclisi İlk Toplantısını Yaptı

Belediye Meclisi İlk Toplantısını Yaptı
A+A-

Mersin'in merkez ilçe Mezitli Belediyesi, 2013 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. Mezitli Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, 2013 Ocak Ayı Meclis Toplantısı, Belediye Mec

Mersin'in merkez ilçe Mezitli Belediyesi, 2013 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.
Mezitli Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, 2013 Ocak Ayı Meclis Toplantısı, Belediye Meclis Toplantı Salonu'nda Belediye Başkanı Uğur Yıldırım başkanlığında yapıldı. Toplantının açılışında meclis üyelerinin yeni yılını kutlayan Başkan Yıldırım, "2013 yılı hepimize sağlık, mutluluk ve barış yılı olması dileğimle meclisimizi açıyorum. Tabi sağlık, mutluluk ve barış dileğimiz sadece bizim için değil tüm dünya ve insanlık için savaşların son bulduğu insanların özgürce yaşayabildiği bir dünya dileğimiz olsun" dedi.
Denetim Komisyonu üyelerinin seçiminin yapıldığı toplantıda, Denetim Komisyonu'na CHP'den Kemal Sığırcıkoğlu, Penpe Taylan ve Mehmet Ali Kulaç ile MHP'den İsmail İnam ve Mehmet Aklan gizli oyla seçildi. Mezitli Belediyesi'nde tam zamanlı sözleşmeli olarak çalıştırılacak personele 2013 yılında ödenecek ücretin belirlenmesi ile ilgili teklif Plan ve Bütçe Komisyonu'na havale edilirken, Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'da 09-12 Mayıs 2013 tarihleri arasında düzenlenecek festivale Mezitli Belediyesi yetkilileri ile halk oyunları ekibinden katılacak kişilerin belirlenmesi için de Başkan Yıldırım'a yetki verilmesine karar verildi.
(KYM-Y)

07.01.2013 15:40:01 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT