1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Belediye Meclis Toplantısı Yapıldı

Belediye Meclis Toplantısı Yapıldı

Belediye Meclis Toplantısı Yapıldı
A+A-

Zonguldak Belediye Meclisi 2013 yılı Şubat ayı olağanüstü toplantısını Muharrem Akdemir başkanlığında 6 gündem maddesiyle gerçekleştirdi. Belediye Nikah Salonu'nda düzenlenen meclis toplantısının i

Zonguldak Belediye Meclisi 2013 yılı Şubat ayı olağanüstü toplantısını Muharrem Akdemir başkanlığında 6 gündem maddesiyle gerçekleştirdi.
Belediye Nikah Salonu'nda düzenlenen meclis toplantısının ilk önce 6 maddesi okunarak plan bütçe komisyonuna havale edildi. Daha sonra oturuma ara verilmesinin ardından, plan bütçe komisyonu toplanarak maddeleri görüştü. 6 madde daha okutularak, oy birliğine sunuldu. 6 gündem maddesi oy birliği ile kabul edildi. Gündem içerisinde sırasıyla yer alan maddeler, Fen İşlerinin sıcak asfalt yapımı ile ilgili belediye başkanına yetki verilmesi ve kredi talebi, Fen işlerine araç alımıyla ilgili belediye başkanına yetki verilmesi ve kredi talebi, Mithatpaşa, Bahçelievler, Çaydamar, İncivez, Karaelmas, Ontemmuz, Terakki, Asma, Bağlık, Baştarla, Birlik, Çınartepe, Dilaver, İnağzı, Meşrutiyet, Yayla, ve Yeşil Mahalleye sanat yapıları yapımı için belediye başkanına yetki verilmesi ve kredi talebi konularından oluştu.
(SA)

18.02.2013 16:36:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT