1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Belediye Judocuları Hollanda'dan 2 Altın Madalya İle Döndü

Belediye Judocuları Hollanda'dan 2 Altın Madalya İle Döndü

Belediye Judocuları Hollandadan 2 Altın Madalya İle Döndü
A+A-

Hayrabolu Belediyesi judo takımı Hollanda'nın Vlaardingen Kentinde 2-3 Şubat tarihlerinde düzenlenen ve 22 ülkeden 500'e yakın judocunun katıldığı Uluslar arası Ümitler, Yıldızlar ve Minikler Judo Tur

Hayrabolu Belediyesi judo takımı Hollanda'nın Vlaardingen Kentinde 2-3 Şubat tarihlerinde düzenlenen ve 22 ülkeden 500'e yakın judocunun katıldığı Uluslar arası Ümitler, Yıldızlar ve Minikler Judo Turnuvası'nda 2 altın madalya kazanarak, birincilik kürsüsüne çıktılar.
Turnuvadan dönen judo takımı sporcuları Belediye Başkanı Hasan İrtem'i ziyaret ederek kendilerine yaptıkları yol ve konaklama desteğinden dolayı teşekkür ettiler.
Belediye Başkanı Hasan İrtem, judo takımını sürekli olarak yurt dışında yapılan turnuvalara gönderdiklerini belirterek;"Sizler Hayrabolu'nun adını uluslar arası bir turnuvada madalyalar kazanarak duyurdunuz. İlçemize büyük onur yaşattınız. Bu başarılarınızı sporculuk hayatınız boyunca sürdürmenizi temenni ediyorum. Belediye olarak, ilçe halkı olarak sizlere her zaman maddi ve manevi destek olacağız" dedi.
Hayrabolu Belediyesi Judo takımından 55 kilogramda Muhammed Hamdi Yıldırım ve 40 kilogramda Şeyda Başonar tüm rakiplerini yenerek altın madalya kazandılar.
ME-

05.02.2013 13:55:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT