1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Belediye Denetleme Komisyonu Hesapları İnceliyor

Belediye Denetleme Komisyonu Hesapları İnceliyor

Belediye Denetleme Komisyonu Hesapları İnceliyor
A+A-

Tekirdağ' ın Malkara ilçesi Belediye Meclis Üyelerinden oluşan Denetleme Komisyonu üyeleri 2012 yılının gelir ve giderlerini incelemeye devam ediyor. Malkara Belediyesi Meclis Üyelerinden Ali N

Tekirdağ' ın Malkara ilçesi Belediye Meclis Üyelerinden oluşan Denetleme Komisyonu üyeleri 2012 yılının gelir ve giderlerini incelemeye devam ediyor.
Malkara Belediyesi Meclis Üyelerinden Ali Naci Tansoylu, Faruk Hoş, Hasan Baysak, İbrahim Zilbastı ve Ali İhsan Uslu'dan oluşan "Denetleme Komisyonu" üyeleri Belediye Meclis Odasında toplanarak geçmiş yıla ait hesapları incelemeye devam ediyorlar.
Konuyla ilgili olarak bir açıklamada bulunan Denetleme Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Ali Naci Tansoylu; yapmış olduğu açıklamasında "2012 yılının tüm gelir ve giderlerini inceliyoruz. Şu anda ödemeler listelerini incelemekteyiz. Daha sonra da diğer hesaplara geçeceğiz. Sanıyorum Şubat ayına kadar devam edecek. Şu ana kadar olumsuz bir durum görülmedi. Kayıtlar günü gününe tutulmuş ve kayıt altına alınmış. İncelemelerimiz bittikten sonra geniş kapsamlı açıklama yapılacaktır"dedi.

24.01.2013 14:58:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT