1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Belediye Buzlanmalara Karşı Önlem Alıyor

Belediye Buzlanmalara Karşı Önlem Alıyor

Belediye Buzlanmalara Karşı Önlem Alıyor
A+A-

Bartın Belediye ekipleri havaların ayaz olması nedeniyle buzlanmalara karşı yol ve kaldırımlarda tuzlama çalışması yapıyor. Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın, sabah erk

Bartın Belediye ekipleri havaların ayaz olması nedeniyle buzlanmalara karşı yol ve kaldırımlarda tuzlama çalışması yapıyor.
Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın, sabah erken vakitlerde oluşan buzlanmalara karşı önlem olarak yol ve kaldırımları ulaşıma elverişli halde tutmak için tuzlama çalışmalarının yapıldığını söyledi. Başkan Akın "Belediye olarak kış şartları dolayısıyla yaşanabilecek olumsuzluklara karşı önlemler alarak vatandaşlarımıza hayatı kolaylaştıracak hizmetler vermeye devam ediyoruz. Sabah erken vakitlerde işe gitmek için hareket eden vatandaşlarımız ve okula giden öğrenciler yol ve kaldırımlarda araçlarla veya yaya olarak buzlanmalardan dolayı sıkıntı yaşamasın diye tuzlama çalışmaları yapıyoruz. Özellikle riskli rampa noktaları sürekli kontrol ediyoruz" dedi.
(DK-SA)

15.01.2013 18:19:54 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT