1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Belediye Başkanı İrtem'den "ekmek İsrafını Önleme Kampanyası" Na Destek

Belediye Başkanı İrtem'den "ekmek İsrafını Önleme Kampanyası" Na Destek

Belediye Başkanı İrtemden  ekmek İsrafını Önleme Kampanyası Na Destek
A+A-

Belediye Başkanı Hasan İrtem, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğünce başlatılan "Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası" na destek verdi. TMO Hayrabolu Ajans Müdürü Hüseyin Gültekin'i makamınd

Belediye Başkanı Hasan İrtem, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğünce başlatılan "Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası" na destek verdi.
TMO Hayrabolu Ajans Müdürü Hüseyin Gültekin'i makamında kabul eden Belediye Başkanı Hasan İrtem, kısa bir süre önce tüm yurtta başlatılan kampanya ile ekmek israfının önüne geçileceğini ümit ettiğini ifade ederek;" Kampanyaya bende tam destek veriyorum. Ülkemizde çöpe giden 2,1 milyar adet ekmek yoksulun fakirin sofralarına gitsin. Ben ekmeğin çöpe gitmesinin önlenmesi için başlatılan kampanyayı belediyemiz ses ve yayın cihazında vatandaşlarımıza duyurmayı aynı zamanda her ortamda uyarmayı bir görev sayıyorum. Vatandaşlarımızın bilinçlenmesi için belediye olarak bize verilen her göreve hazırız. Amacımız çöpe giden ekmek yoksulun, fakirin sofralarına gitsin.Bunu planlamalıyız." Dedi.
Hayrabolu TMO Ajans Müdürü Gültekin'de Belediye Başkanı Hasan İrtem'e, kampanyaya verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

(ME)

06.02.2013 13:20:07 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT