1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Belediye Başkanı, İnkum Tatil Köyü'nde İncelemelerde Bulundu

Belediye Başkanı, İnkum Tatil Köyü'nde İncelemelerde Bulundu

Belediye Başkanı, İnkum Tatil Köyünde İncelemelerde Bulundu
A+A-

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye birim müdürleri ile birlikte Bartın'ın İnkum tatil köyünde incelemelerde bulundu. Başkan Cemal Akın, sezon öncesinde İnkumu tatil köyünün gereksinimleri

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye birim müdürleri ile birlikte Bartın'ın İnkum tatil köyünde incelemelerde bulundu.
Başkan Cemal Akın, sezon öncesinde İnkumu tatil köyünün gereksinimlerini karşılamak ve en güzel şekilde insanların hizmetine sunmak için incelemelerde bulunarak alt yapı, üst yapı, çevre düzeni ve ulaşım gibi ihtiyaçlarını karşılamak üzere gerekli tüm çalışmaları başlattıklarını söyledi. Başkan Akın, "İnkumu tatil köyü Bartın'a 15 kilo metre uzaklıkta 3 kilo metre sahil şeridine sahiptir. Her yıl ilkbahardan itibaren Bartın ve çevre illerin yanı sıra denize kıyısı olmayan Anadolu şehirlerinden ve yurt dışından yerli yabancı misafirleri ağırlayan turizm ve tatil cennetidir. Belediye olarak her yıl kış mevsiminden itibaren bu güzide beldemize yaz sezonunda tatil, dinlenme veya seyahat amaçlı gelen insanlara en iyi şekilde hizmet verebilmek için incelemelerde bulunarak geniş çaplı bir çalışma başlatıyoruz. Şu an Fen İşleri, Su İşleri, Park ve Bahçeler, Temizlik İşleri, İmar ve Şehircilik, Zabıta ve Ulaşım hizmetleri müdürlerimizle birlikte yaptığımız tespitlerle bir önceki sezon sonrası oluşan alt ve üst yapı gereksinimlerini karşılıyor çevrede gerekli iyileştirmeleri yapıyoruz. Her yıl daha huzurlu, daha güzel ve daha modern bir tatil köyü oluşturmak için neler yapılabileceğini araştırarak bu doğrultuda gerçekleştirmeyi düşündüğümüz projeler üzerinde çalışmaya başlıyoruz" dedi.
(DK-SA)

11.02.2013 12:20:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT