1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Belediye Başkanı Büyükaslan:

Belediye Başkanı Büyükaslan:

Belediye Başkanı Büyükaslan:
A+A-

Adıyaman Belediye Başkanı Necip Büyükaslan, temizlik işçileriyle yaptığı toplantıda, yerel seçimlerde yine aday olacağını belirterek "durmak yok yola devam" sloganıyla hizmete devam edeceklerini söyle

Adıyaman Belediye Başkanı Necip Büyükaslan, temizlik işçileriyle yaptığı toplantıda, yerel seçimlerde yine aday olacağını belirterek "durmak yok yola devam" sloganıyla hizmete devam edeceklerini söyledi.
İşçilerin yoğun tezahüratları arasında konuşmasını sürdüren Başkan Büyükaslan; "Bu makamda bulunduğum müddetçe bilesiniz ki beraber yürüyeceğiz. Önümüzdeki yerel seçimlerde yine adayız ve sizinle birilikte 'durmak yok, yola devam' diyeceğiz. Ortalıktaki fiskoslara kulak asmayın. Beraber daha çok uzun yıllar çalışacağız. Necip Büyükaslan olarak Belediye Başkanı olmazdan evvel ne isem şimdi yine öyleyim. Hiçbir zaman gurur kibir yapmadım" dedi. Herkese kapısını açık tuttuğunu anlatan Büyükaslan, şöyle konuştu: "Kapımızı hangi dinden, mezhep, meşrep ve etnik kökenden olursa olsun hepsine açtım. Açmaya da devam edeceğim. Çünkü biz yaradılanı yaradandan ötürü seviyoruz. Cenab-ı Allah yaratırken, kimseye 'seni şu mezhepten bu kabileden yaratacağım' diye sormuyor. Öyleyse hepimiz insanız. İnsan olduğumuz için hiçbir ayırım yapmaksızın herkesi sevmek durumundayız. Nazarımda Adıyaman'a hizmet eden en hayırlı insanlarsınız. Kimsenin yapamadığı bir işi yapıyorsunuz. Benim nazarımda Adıyaman'a hizmet eden en hayırlı insanlarsınız. Memleketin temizliğini birlikte yapıyoruz. Sahada beni temsil eden sizlersiniz. Her biriniz birer Necip Büyükaslan'sınız. Bugüne kadar hiç mahcup etmediniz beni, hep aziz ettiniz. Bana layık olmaya gayret ettiniz, bunun için hepinize teşekkür ediyorum."
(CK-HO-Y)

16.12.2012 15:49:41 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT