1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Belediye Başkanı Alaydın Kulüp Yöneticileri İle Bir Araya Geldi

Belediye Başkanı Alaydın Kulüp Yöneticileri İle Bir Araya Geldi

Belediye Başkanı Alaydın Kulüp Yöneticileri İle Bir Araya Geldi
A+A-

Bitlis Belediye Başkanı Fehmi Alaydın, federasyon temsilcileri ve Amatör Spor Kulüpleri'nin başkanlarıyla bir araya geldi. Bitlis Belediye Başkanı Fehmi Alaydın, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Veysi

Bitlis Belediye Başkanı Fehmi Alaydın, federasyon temsilcileri ve Amatör Spor Kulüpleri'nin başkanlarıyla bir araya geldi.
Bitlis Belediye Başkanı Fehmi Alaydın, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Veysi Yamaç ile birlikte Polisevi'nde futbol, boks, kayak, basketbol, voleybol ve atletizm federasyonlarının temsilcileri ve kulüp başkanlarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Amatör kulüplerin sorunlarını ve önerilerini dile getirdikleri kahvaltıda, Belediye Başkanı Fehmi Alaydın'a spora ve sporcuya verdikleri önemden dolayı teşekkür ettiler. Spora verdikleri önemi her zaman göstermeye devam edeceklerini belirten Belediye Başkanı Fehmi Alaydın, "Belediyemiz imkanlarını yaptığımız mali reformlar seviyesinde iyi duruma getirdik. Bu imkanlarımızın bir kısmını sosyal belediyecilik kapsamında Amatör Spor Kulüpleri'ne destek vererek göstermekteyiz. İlimizde sporun gelişmesi için Amatör Spor Kulüpleri'ne gerekli desteği veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Daha önce bütün spor kulüplerimize malzeme yardımında bulunmuştuk. Bugünde burada toplanarak kulüplerimizin yetkilileri sorunlarını dile getirdi. Sorunların giderilmesi için önerilerini sundular. Bitlis, spor branşında potansiyeli olan bir şehir. Amacımız Bitlis'imizi ve ülkemizi başarı ile temsil edecek sporcular yetiştirmektir" dedi.
(VO-MSA-Y)

29.01.2013 15:24:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT