1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Belediye 4 İşletmeciye Para Cezası Yapılması Kararı Aldı

Belediye 4 İşletmeciye Para Cezası Yapılması Kararı Aldı

Belediye 4 İşletmeciye Para Cezası Yapılması Kararı Aldı
A+A-

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, Açılış ve kapanış saatlerine uymayan iki işyeri ile mevzuat hükümlerine aykırı bir şekilde işletilen iki işyeri olmak üzere dört işletmeciye toplam 10 bin 500 lira para

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde, Açılış ve kapanış saatlerine uymayan iki işyeri ile mevzuat hükümlerine aykırı bir şekilde işletilen iki işyeri olmak üzere dört işletmeciye toplam 10 bin 500 lira para cezası yapılması kararı aldı.
Çaycuma ilçesinde, Belediye Başkanı Mithat Gülşen Başkanlığında toplanan Belediye Encümeni, İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından sorumluluk alanı içinde yapılan denetimlerde tutulan tutanakları değerlendirdi. Açılış ve kapanış saatlerine uymayan iki işyeri ile mevzuat hükümlerine aykırı bir şekilde işletilen iki işyeri olmak üzere dört işletmeciye toplam 10 bin 500 lira para cezası yapılması kararı aldı. Umuma açık yerlerin güvenlik güçlerimiz tarafından sıkı bir denetime tabi tutulduklarını belirten Belediye Başkanımız Mithat Gülşen, "Buradan canla başla çalışan güvenlik güçlerimize Çaycuma halkı adına teşekkür ediyorum. Biz cezadan yana değiliz. İşletmecilerimiz yasa ve yönetmeliklere uygun hareket etmek zorundadır. Yasa ve yönetmeliklere uygun hareket etmeyen işyeri sahiplerine 2559 sayılı yasanın 6.maddesi hükümlerine göre para cezası uyguluyoruz. Çaycuma'da huzurun tesisi için denetimler aralıksız sürecek" dedi.
(SA-SA-Y)

11.12.2012 16:39:42 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT