1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Beldibi Belediyesi'nde İş Emniyeti Semineri

Beldibi Belediyesi'nde İş Emniyeti Semineri

Beldibi Belediyesinde İş Emniyeti Semineri
A+A-

Muğla'ya bağlı Beldibi Belde Belediyesi'nde "İş Emniyeti ve İşçi Sağlığı" ile ilgili seminer düzenlendi. Düzenlenen seminere Beldibi Belediyesi'ndeki 27 kadrolu işçi ile hizmet alım yöntemi ile i

Muğla'ya bağlı Beldibi Belde Belediyesi'nde "İş Emniyeti ve İşçi Sağlığı" ile ilgili seminer düzenlendi.
Düzenlenen seminere Beldibi Belediyesi'ndeki 27 kadrolu işçi ile hizmet alım yöntemi ile istihdam edilen 20 işçi ve Belediye birim amirleri katıldı.
Seminere katılanlara iş emniyeti ve işçi sağlığı konusunda temel bilgilerin yanı sıra verilen çeşitli örneklerle iş emniyeti ve işçi sağlığı konusunun önemi vurgulandı. Seminer ile ilgili konuşan Beldibi Belediye Başkanı İdris İspirli, "Beldemizi imar ve güzelleştirme çalışmaları ile ilgili olarak 2013 sezonunu açtığımız bu gün belediyemizdeki tüm işçi arkadaşlarımızı İş Emniyeti ve İşçi Sağlığı konusunda bilgilendirmek veya bilgileri tazelemek için bir seminer düzenledik. Bizim en önemli önceliğimiz İş Emniyeti ve İşçi Sağlığıdır. İş kazalarının hiç olmaması veya en az seviyede olması iş emniyeti ve işçi sağlığı konusunda çalışanların yüksek bilince ulaşmasıyla sağlanacaktır. Biz Beldibi Belediyesi'nde bunu sağlarsak ne mutlu bize" dedi.
(BT-MB-İK)

10.01.2013 13:31:45 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT