1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bekir Berk Şahin, Teniste Türkiye Şampiyonu

Bekir Berk Şahin, Teniste Türkiye Şampiyonu

Bekir Berk Şahin, Teniste Türkiye Şampiyonu
A+A-

Özel Burç Öge Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Bekir Berk Şahin, Türkiye Tenis Federasyonu tarafından Adana'da düzenlenen; '14 Yaş Kış Kupası Tenis Turnuvası'nda rakiplerini geride bırakarak, 'Türkiye Şa

Özel Burç Öge Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Bekir Berk Şahin, Türkiye Tenis Federasyonu tarafından Adana'da düzenlenen; '14 Yaş Kış Kupası Tenis Turnuvası'nda rakiplerini geride bırakarak, 'Türkiye Şampiyonu' oldu.
28 Ocak-3 Şubat 2013 tarihleri arasında organize edilen turnuvada büyük çekişme yaşandı. Türkiye genelinden toplam 67 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen, '14 Yaş Kış Kupası Tenis Turnuvası'nda Özel Burç Öge Ortaokulu öğrencisi Bekir Berk Şahin Türkiye Şampiyonu oldu.
Elde edilen başarının kendilerini gururlandırdığını kaydeden Burç Öge İlk ve Ortaokulu Müdürü Abdullah Akça, "Öğrencimiz Bekir Berk Şahin teniste kendini geliştirip, yeni başarılara imza atarken, derslerini de ihmal etmiyor. Bir bakıma hem derslerinde, hem de sporda aynı anda başarılı olunabileceğini de ortaya koyuyor. Bu başarıda emeği geçen ailemize, öğretmenlerimize ve öğrencimize teşekkür ederken, elde edilen başarılarının devamının gelmesini bekliyoruz" dedi.
Romanyalı antrenör Marian Penciu nezaretinde çalışmalarını Aqua Tenis Kulübü'nde yoğun bir şekilde sürdüren Bekir Berk Şahin de, 'Türkiye Şampiyonu' gibi bir başarıya imza atmanın kendisi için yeterli olmadığını ve yeni başarıla imza atmak istediğini dile getirdi.
Bu derecenin ardından Romanya'nın Başkent'i Bükreş'e geçen Şahin, burada organize edilen; 'U-14 Uluslararası Tenis Turnuvası'nda Türkiye ve Adana'yı temsil ederek, madalya için yarışacak.
(ADN-Y)

19.02.2013 10:39:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT