1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bekilli Meslek Yüksekokulu'nda Aşure Günü Düzenlendi

Bekilli Meslek Yüksekokulu'nda Aşure Günü Düzenlendi

Bekilli Meslek Yüksekokulunda Aşure Günü Düzenlendi
A+A-

Pamukkale Üniversitesi Bekilli Meslek Yüksekokulu Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Topluluğu, aşure ve pilav günü düzenledi. Bekilli Meslek Yüksekokulu anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdi.Muharrem a

Pamukkale Üniversitesi Bekilli Meslek Yüksekokulu Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Topluluğu, aşure ve pilav günü düzenledi.
Bekilli Meslek Yüksekokulu anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdi.Muharrem ayı dolayısıyla ve Meslek Yüksekokulu'na ait konferans salonunun yapımında önemli desteği olan Cahit Birinkulu'na katkılarından dolayı teşekkür etmek için aşure ve pilav günü etkinliği düzenlendi. Etkinliğe Bekilli Kaymakamı Akın Zor, Bekilli Belediye Başkanı Mustafa Başkafa, Garnizon Komutanı Mehmet Beşek, Emniyet Amiri Yalçın Bulut, Bekilli Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Süleyman Barutçu, öğretim elemanları, öğrenciler ve davetliler katıldı.
Bekilli Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Süleyman Barutçu, okulun gelişiminde Bekilli halkının önemli katkılarının olduğunu belirterek, hayırseverlere ve Bekilli halkına teşekkür etti.
Konuşmanın ardından Kaymakam Akın Zor tarafından hayırsever Cahit Birinkulu'na plaket takdim edilirken, yemek salonunda pilav ve aşure dağıtıldı.
(EV-SK-Y)

18.12.2012 15:06:20 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT