1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bekçi Uyudu, Hırsızlar Lokantayı Soydu

Bekçi Uyudu, Hırsızlar Lokantayı Soydu

Bekçi Uyudu, Hırsızlar Lokantayı Soydu
A+A-

Adana'da bir lokantanın bekçisi uyuyunca içeri giren 2 hırsız, cep telefonlarını alıp kaçtı. Edinilen bilgiye göre olay, merkez Çukurova ilçesi Güzelyalı Mahallesi'nde meydana geldi. Süleyman Demire

Adana'da bir lokantanın bekçisi uyuyunca içeri giren 2 hırsız, cep telefonlarını alıp kaçtı.
Edinilen bilgiye göre olay, merkez Çukurova ilçesi Güzelyalı Mahallesi'nde meydana geldi. Süleyman Demirel Bulvarı üzerindeki bir lokantaya gelen İzzet Ç. ve Tunu Y., bir süre lokantanın kapısını açmak için uğraştı. Kapıyı açamayan şahıslar, iş yerinin önünde ayrıldı. Bir süre sonra tekrar gelen şahıslar, bu kez arka tarafından iş yerine girmeyi başardı. İş yerinde dakikalarca dolaşan hırsızlar, buldukları pantolonun cebinden çıkan cep telefonunu aldı. Zanlılar girdiği yerden kaçarken, 2 dakika sonra içeride bulunan ancak uyuyan bekçi kalkıp sendeleyerek kapıya doğru geldi. Bu arada iş yeri sahipleri de lokantaya geldi. Bekçi, kapıyı açıp iş yeri sahiplerini içeri aldı. Lokantaya hırsız girdiğini fark eden işyeri sahipleri nelerin çalındığını kontrol ederken, hırsızlık anı iş yerinin güvenlik kamerası tarafından da görüntülendi.
Aynı zanlıların başka bir iş yerinden de 2 adet dizüstü bilgisayar ve 2 matkap çaldığı belirlendi. Güvenlik kamerası görüntülerinden hırsızların kim olduğunu belirleyen polis, zanlıları evlerine baskın yaparak yakaladı. Zanlılar, sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.
(FKE-AKL-CC-Y)

09.02.2013 10:08:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT