1. HABERLER

  2. Behzat Ç. Oyuncuları Bolu'da Dondu

Behzat Ç. Oyuncuları Bolu'da Dondu

Behzat Ç. Oyuncuları Boluda Dondu
A+A-

Türk televizyonlarının reyting rekorları kıran polisiye dizisi Behzat Ç.'nin ünlü oyuncuları Fatih Artman ve Seda Bakan, çekimler için geldikleri Bolu'da soğuk havada battaniyelere sarınarak gezinti y

Türk televizyonlarının reyting rekorları kıran polisiye dizisi Behzat Ç.'nin ünlü oyuncuları Fatih Artman ve Seda Bakan, çekimler için geldikleri Bolu'da soğuk havada battaniyelere sarınarak gezinti yaptı.
Ekranların sevilen dizisi Behzat Ç.'nin yeni bölümünün çekimleri için Bolu'ya gelen ekip, soğuk havadan nasibini aldı. Dizide "Harun" karakterini oynayan ünlü oyuncu Fatih Artman ve "Eda" karakterini oynayan Seda Bakan, çekimler öncesi gezinti yaptı. İzzet Baysal Caddesi'nde gezen oyuncular, havanın soğuk olması nedeniyle zor anlar yaşadı. Fatih Artman battaniyeye sarınarak soğuktan korunmaya çalışırken, Seda Bakan da kafasına montunun şapkasını geçirerek ısınmaya çalıştı. Beraberlerindeki çekim ekibiyle bir süre caddede yürüyüş yapan oyuncular, daha sonra bir lokantaya girerek öğle yemeği yedi.
Ekibin çekimlerini tamamladıktan sonra Bolu'dan ayrılacağı öğrenildi.
(CC-Y)

20.02.2013 14:55:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT