1. HABERLER

  2. Bedirhan Gökçe, Keçiörenlilerle Buluştu

Bedirhan Gökçe, Keçiörenlilerle Buluştu

Bedirhan Gökçe, Keçiörenlilerle Buluştu
A+A-

Keçiören Belediyesi, kültürel ve sanatsal etkinliklerini aralık vermeksizin sürdürmeye devam ediyor. Etkinlikler kapsamında ünlü şair Bedirhan Gökçe, Keçiörenlilerle buluştu. Her ay düzenli olarak ge

Keçiören Belediyesi, kültürel ve sanatsal etkinliklerini aralık vermeksizin sürdürmeye devam ediyor. Etkinlikler kapsamında ünlü şair Bedirhan Gökçe, Keçiörenlilerle buluştu.
Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen kültür-sanat faaliyetlerinden "Islak Kaldırımlar" adlı şiir programının Şubat ayı konuğu ünlü şair ve programcı Bedirhan Gökçe oldu. Yunus Emre Kültür Merkezin'de gerçekleştirilen programa Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak da katıldı.
Bedirhan Gökçe'nin program boyunca okuduğu şiirlerle keyifli bir gece geçiren Keçiörenliler şiire doydular.
Programda bir konuşma yapan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, geceye katılan Gökçe'ye teşekkür ederek, "Bizleri kırmayıp buraya geldi. O bir Ankaralı. Biz onu her zaman için Ankara'nın sevgili evladı olarak görüyoruz. Onun yapmış olduğu çalışmalardan dolayı gurur duyuyoruz. Bundan sonraki hayatında başarılarının devamını diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun" dedi.
Gecenin sonunda Başkan Ak, Gökçe'ye çiçek takdim etti.
(BK-YHY-Y)

12.02.2013 11:18:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT