1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. BDP'li Adaylar Seçim Ziyaretlerini Sürdürüyor

BDP'li Adaylar Seçim Ziyaretlerini Sürdürüyor

BDP'li Adaylar Seçim Ziyaretlerini Sürdürüyor
A+A-

Barış ve Demokrasi Partisi’nin (BDP) Van İpekyolu Belediyesi Eş Başkan adayları, seçim ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor.


Yerel seçimlere sayılı günler kala çalışmalarını hızlandıran BDP İpekyolu İlçe Örgütü, ilçeye bağlı Seyit Fehim Arvasi Mahallesi’nde yüzlerce vatandaşın bir araya geldiği final toplantısı düzenledi. “Öz yönetimle, özgür kimliğe” şiarı ile mahallerde düzenlenen halk toplantısına BDP İpekyolu İlçe Başkanı Alattin Dağhan, BDP İpekyolu Belediye Eş Başkan adayları Aygül Bidav ve Veysel Keser katıldı. Burada bir konuşma yapan BDP İpekyolu Belediye Eş Başkan Adayı Aygül Bidav, seçimlere artık sayılı günlerin kaldığını hatırlatarak, 30 Mart’ta vatandaşların sandığa gideceğini ve iradelerini ortaya koyacaklarını ifade etti. Esas çalışmanın son birkaç günde yapılması gerektiğini söyleyen Bidav, seçimlerin kendileri için büyük önem taşıdığını ve Van halkı ile el ele İpekyolu’nda hizmete talip olduklarını dile getirdi.


Veysel Keser ise, seçim çalışmaları kapsamında halkın kendilerine göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı teşekkür etti. Seçimlerin kendileri için büyük bir önem taşıdığını ifade eden Keser, “Bu seçimler bizler için var ya da yok olma hükmündedir. Bizler bu seçimde özgürlüğümüzü sağlayacağız. Bunun için bu seçimlerin tarihsel bir değeri vardır. 3-4 gün sonra hepimiz sandıklara gideceğiz. Sandıklara giderken herkes elini vicdanına koyarak oy kullansın” dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT

1 Yorum