1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bdp Yüksekova 2. Olağan Kongresi Yapıldı

Bdp Yüksekova 2. Olağan Kongresi Yapıldı

Bdp Yüksekova 2. Olağan Kongresi Yapıldı
A+A-

Hakkâri'nin Yüksekova ilçesinde 2. Olağan Kongresini gerçekleştiren Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) İlçe Örgütü, yeni yönetimini belirledi. İlçenin Avaşin Aile Parkı'nda gerçekleştirilen kongreye,

Hakkâri'nin Yüksekova ilçesinde 2. Olağan Kongresini gerçekleştiren Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) İlçe Örgütü, yeni yönetimini belirledi.
İlçenin Avaşin Aile Parkı'nda gerçekleştirilen kongreye, Hakkâri milletvekilleri Adil Kurt ve Esat Canan'ın yanı sıra Hakkâri Belediye Başkanvekili Nurettin Çiftçi, Yüksekova Belediye Başkanı Ercan Bora, Şemdinli Belediye Başkanı Sedat Töre, Başkale Belediye Başkanvekili Hecer Sarıhan, Esendere Belediye Başkanvekili Tacettin Safalı, BDP il ve ilçe yöneticileri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Kongrede konuşan BDP Hakkari milletvekilleri Adil Kurt ve Esat Canan, kongreye ilgi gösteren herkese teşekkür etti.
Konuşmanın ardından faaliyet ve mali raporlar okundu. Raporların okunmasından sonra tek liste ile gidilen seçime BDP Yüksekova İlçe Başkanlığı'na Nail Durmaz seçildi.
(SH-MSA-Y)

06.01.2013 16:05:50 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT