1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bdp Eş Başkanı Kışanak Ceylanpınar'da

Bdp Eş Başkanı Kışanak Ceylanpınar'da

Bdp Eş Başkanı Kışanak Ceylanpınarda
A+A-

Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Eş Genel Başkanı Gültan Kışanak ve Batman Milletvekili Ayla Akat Ata, Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde ziyarette bulundu. BDP Eş Genel Başkanı Kışanak ve Batman Mi

Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Eş Genel Başkanı Gültan Kışanak ve Batman Milletvekili Ayla Akat Ata, Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde ziyarette bulundu.
BDP Eş Genel Başkanı Kışanak ve Batman Milletvekili Ata, Ceylanpınar Belediye Başkanı İsmail Arslan ve beraberindeki partili heyetle birlikte öğretmen evini ziyaret etti. Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan Gültan Kışanak, Ceylanpınar ilçesinin sınır komşusu olan Rasulayn'da yaşanan drama değindi. Bölgede yaşayan Türk, Kürt, Arap, Süryani ve diğer grupların kardeş olduğunu belirten Kışanak, bu konuda BDP olarak üzerlerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmeye çalıştıklarını ifade etti. Ceylanpınar halkının ilçelerinde bulunan Suriyelilere ellerinden gelen her türlü yardımı yaptığını kaydeden Kışanak, bundan dolayı tüm Ceylanpınar halkına teşekkür ettiğini ifade etti.
Açıklamanın ardından Kışanak ve Ata, Ceylanpınar ilçesinden ayrıldı.
(UK-OK-Y)

15.12.2012 19:21:09 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT