1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bdp Batman'da Kongreye Hazırlanıyor

Bdp Batman'da Kongreye Hazırlanıyor

Bdp Batmanda Kongreye Hazırlanıyor
A+A-

Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Batman İl Başkanlığı, 3 Şubat 2013 gün yapılacak olağanüstü kongre için çalışmalarına devam ediyor. BDP Batman İl Başkanlığı, 3 Şubat 2013 günü gerçekleştirilecek ol

Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Batman İl Başkanlığı, 3 Şubat 2013 gün yapılacak olağanüstü kongre için çalışmalarına devam ediyor.
BDP Batman İl Başkanlığı, 3 Şubat 2013 günü gerçekleştirilecek olan ikinci olağanüstü kongrenin duyurusunu yapmak için BDP il binasında basın toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan BDP Parti Meclis üyesi Nezir Gülcan, 40 gündür ikinci olağanüstü kongre için Batman ve ilçelerde çalışmalar yaptıklarını belirterek, il yönetimi için 300, il başkanlığı için ise 20 kişinin başvurduğunu söyledi. Yaklaşık 5 bin kişi ile görüşerek değerlendirmeler yapıldığını kaydeden Gürcan, "Batman'ın ağır yükünü kaldırabilecek bu barış sürecine cevap olabilecek, bir başkanı ve yönetimini seçmek hedefimizdir" dedi. Başkanlığa ve yönetime aday olanlar arasında mülakat yapılacağını da sözlerine ekleyen Gürcan, kongreye BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın da katılacağını sözlerine ekledi.
(MŞY-YRT-AŞ-Y)

28.01.2013 16:43:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT