1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bbp İzmir İl Başkanı Ahmet Bereket Konak Müftüsünü Ziyaret Etti

Bbp İzmir İl Başkanı Ahmet Bereket Konak Müftüsünü Ziyaret Etti

Bbp İzmir İl Başkanı Ahmet Bereket Konak Müftüsünü Ziyaret Etti
A+A-

Büyük Birlik Partisi (BBP) İzmir İl Başkanı Ahmet Bereket İl Yönetim Kurulu Üyesi Latif Ceylen ile birlikte Konak Müftüsü sayın Zeki Aksoy'u makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti

Büyük Birlik Partisi (BBP) İzmir İl Başkanı Ahmet Bereket İl Yönetim Kurulu Üyesi Latif Ceylen ile birlikte Konak Müftüsü sayın Zeki Aksoy'u makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Aksoy, "Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu 'nun vefatı beni derinden üzmüştür.Kendisi büyük bir dava adamı olmasının yanı sıra dik duruşu ve dürüst kişiliği ile Türkİslam coğrafyasının sevgi ve saygısını kazanmış bir gönül insanıydı.Muhsin Yazıcıoğlu'nun sizlere emanet ettiği bu kutlu davayı aynı dik duruşla ve dürüstlükle devam ettirdiğiniz için size teşekkür eder çalışmalarınız da başarılar dilerim"dedi.
BBP İl Başkanı Bereket "Gerçekleştirdiğimiz ziyaretler kapsamın da bu gün de Konak Müftüsü Zeki Aksoy'u ziyaret ettik.Çalışmalarını yakından takip etmekteyiz.Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu için söylemiş olduğu güzel sözlerden dolayı kendisine teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim "dedi.
(BK-

13.02.2013 18:20:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT