1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bbp İl Başkanlığı'na Atabay Atandı

Bbp İl Başkanlığı'na Atabay Atandı

Bbp İl Başkanlığına Atabay Atandı
A+A-

Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanlığı'na Abdulvahap Atabay atandı. BBP Genel Merkezi, partinin Malatya'da yaptığı istişareler sonucunda il başkanlığında görev değişikliğine giderek, partinin esk

Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanlığı'na Abdulvahap Atabay atandı.
BBP Genel Merkezi, partinin Malatya'da yaptığı istişareler sonucunda il başkanlığında görev değişikliğine giderek, partinin eski yöneticilerinden Mimar Abdulvahap Atabay'ı, BBP Malatya İl Başkanlığı'na atadı.
BBP'de eski dönemlerde görev alan yöneticilerin yeniden parti çatısı altında buluşması için bir süreden beri parti içinde çalışmalar yapılıyordu. BBP eski İl Başkanı Cengiz Sancaktar'ın kendi isteği ile görevden ayrılması üzerine, il başkanlığına Atabay atandı.
Parti binasında istişare toplantısı yapan Atabay, "Partimizi Malatya'da daha ileriye götürmek için çalışacağız. BBP, Malatya'da hak ettiği yere gelecektir. Ekibimizle birlikte partimizi daha ileriye götürmenin gayreti içinde olacağız. BBP'ye şimdiye kadar emek veren, destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun açtığı yoldan durmadan ilerleyeceğiz" şeklinde konuştu.
(BK-SO-Y)

15.12.2012 17:56:16 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT