1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bbp Genel Başkanı Destici'nin Sağlık Durumu

Bbp Genel Başkanı Destici'nin Sağlık Durumu

Bbp Genel Başkanı Desticinin Sağlık Durumu
A+A-

BBP Genel Başkan Yardımcısı İlker Kayalı, kaza geçiren BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin ciddi bir sorunu bulunmadığını, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildiğini, burada bir süre m

BBP Genel Başkan Yardımcısı İlker Kayalı, kaza geçiren BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin ciddi bir sorunu bulunmadığını, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildiğini, burada bir süre müşahede altında tutulacağını söyledi.
Etlik'te makam aracının karıştığı trafik kazasında hafif yaralanan BBP Genel Başkanı Destici, ilk müdahalenin ardından Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. GATA'nın önünde Destici'nin sağlık durumu hakkında gazetecilere açıklamalarda bulunan BBP Genel Başkan Yardımcısı İlker Kayalı, "GATA'nın yakınında küçük bir trafik kazası geçirdi. GATA'nın yakın olması münasebetiyle acile kaldırıldı. Burada rutin tedavisi yapıldıktan sonra az önce Atatürk Hastanesi'ne sevk edildi" dedi.
Doktorların ciddi bir şey olmadığını fakat gerekli araştırmaların yapılması gerektiğini söylediklerini ifade eden Kayalı, "Bununla ilgili müşahede altında tutulacak. Atatürk Hastanesi'nde ne kadar kalacağını bilmiyoruz. Orada belli olacak" diye konuştu.
(EY-CC-Y)

24.12.2012 12:16:41 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT