1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Bayraktar, Son İmar Planı'nı Konuşmak İçin Van'a Geliyor

Bayraktar, Son İmar Planı'nı Konuşmak İçin Van'a Geliyor

Bayraktar, Son İmar Planını Konuşmak İçin Vana Geliyor
A+A-

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, 8 Mart Cuma günü bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Van’a geliyor. Bayraktar, Van’ın imar planındaki son durum hakkında önemli açıklamalarda bulunacak.


Bakan Bayraktar, cuma günü Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Milletvekilleri Burhan Kayatürk, Fatih Çiftçi, Mustafa Bilici, Gülşen Orhan ve Bakanlık bürokratlarıyla birlikte Van’a geliyor. İlk olarak Van Valisi Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret edecek olan Bakan Bayraktar, aynı gün saat 13.00’te Rescate Otel’de Van Belediyesi, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, Mimarlar Odası, İnşaat Mühendisler Odası, Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO), Van Esnaf Sanatkârlar ve Odalar Birliği (VESOB), siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, sivil toplum kuruluş temsilcileriyle önceki gün askıya çıkarılan Van’ın imar planındaki son durum hakkında bir toplantı yapacak.


Yaklaşık 2 saat sürmesi planlanan toplantının ardından Bayraktar, beraberindeki heyetle birlikte depremzede vatandaşlar için Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yaptırılan afet konutları ve Topaktaş Köyü’nde Evini Yapan Yardım (EYY) projesi kapsamında yaptırılan konutlarda incelemelerde bulunacak.

A+A-

HABERE YORUM KAT