1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bayraklı'da Yakacak Yardımı Devam Ediyor

Bayraklı'da Yakacak Yardımı Devam Ediyor

Bayraklıda Yakacak Yardımı Devam Ediyor
A+A-

Bayraklı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, kış aylarının yaşadığı şu günlerde ihtiyaç sahibi vatandaşlara odun dağıtımına devam ediyor. Belediye tarafından hurdaya ayrılan, hayırsever vatand

Bayraklı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, kış aylarının yaşadığı şu günlerde ihtiyaç sahibi vatandaşlara odun dağıtımına devam ediyor.
Belediye tarafından hurdaya ayrılan, hayırsever vatandaşlardan gelen bağışlar ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları neticesinde elde edilen odunlar, Belediye Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü odun depolama ve dağıtım ekipleri tarafından paketlenerek, ihtiyaç sahibi aileler için yakacak olarak değerlendiriliyor.

HANE BAŞINA 250 KİLOGRAM ODUN
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ya da Bayraklı'da bulunan 23 semt merkezi aracılığıyla ihtiyacını belirten ailelere hane başına yaklaşık 250 kg yakacak odun veriliyor.
Eylül ayından bu yana toplam 100 ton odun dağıtıldı. Dağıtım araçlarıyla ihtiyaç sahibi 351 ailenin evlerine kadar gidilerek yakacak odunlar teslim edildi. Yakacak yardımının yanı sıra bin paket erzak ile ayrıca sponsorlardan gelen 200 torba kömür de dağıtıldı. Yardımların, ailelerden gelen taleplere göre devam edeceği bildirildi.
(HK-ERG-Y)

15.02.2013 15:26:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT