1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bayraklı'da Onno Tunç Nameleri

Bayraklı'da Onno Tunç Nameleri

Bayraklıda Onno Tunç Nameleri
A+A-

Bayraklı'nın yetenekli ve genç müzisyenleri, ölümünün 17. yıldönümünde Onno Tunç bestelerinden oluşan repertuarları ile bir konser verdi. Müzisyen, besteci ve aranjör kimliğiyle Türk Müziğine sayıs

Bayraklı'nın yetenekli ve genç müzisyenleri, ölümünün 17. yıldönümünde Onno Tunç bestelerinden oluşan repertuarları ile bir konser verdi.
Müzisyen, besteci ve aranjör kimliğiyle Türk Müziğine sayısız eser bırakan Onno Tunç ölümünün 17. yıldönümünde anıldı. Bir zamanlar deli gönlüm, sen ağlama, git, geri dön, değer mi, hadi bakalım, gir kanıma, vurulmuşum sana, şinanay, seni istiyorum ve şov yapma gibi onlarca besteyle Türk müzik tarihindeki usta isimlerden biri haline gelen Onno Tunç'un eserleri Bayraklı'nın genç müzisyenleri tarafından tekrar canlandırıldı. Osmangazi Hizmet Binası Meclis Salonu'nda gerçekleşen konsere gençlerin aileleri ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
HEM ÇALIP HEM SÖYLEDİLER
Barış Gür yönetimindeki birbirinden yetenekli gençler hem çalıp hem söylerken salonu dolduran vatandaşlar ve aileleri de şarkılara eşlik etti. Konser sonunda Kültür Müdürü Serap Çevikdil genç yeteneklerin öğretmeni Barış Gür'e çiçek takdim etti.
(HK)

15.01.2013 12:03:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT