1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Baykal: Türkiye bunları konuşacak!

Baykal: Türkiye bunları konuşacak!

Baykal: Türkiye bunları konuşacak!
A+A-

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal; ''Önümüzdeki aylarda Türkiye’de iç ve dış siyasette çok önemli kırılmalar olacak. Türkiye bunları konuşacak'' dedi.

Türkiye gizli ekonomik kriz olduğunu belirten CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Turizm sektöründe binlerce kişi işsiz" dedi.

Burhaniye CHP İlçe Başkanlığı'nı ziyaret eden CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, önümüzdeki aylarda Türkiye'nin iç ve dış siyasetinde çok önemli kırılmalar olacağını söyledi. "Türkiye’nin güvencesi CHP’dir. CHP sıradan bir parti değil, CHP belirleyici bir partidir" diyen Baykal, sözlerine şöyle devam etti:

"CHP'YE SAHİP ÇIKMALIYIZ"

"Herkesin CHP’ye sahip çıkması gerekiyor. Hepimiz el ele vermeliyiz. Önümüzdeki aylar Türkiye’de iç ve dış siyasette çok önemli kırılmalar olacak. Türkiye bunları konuşacak. Dolayısıyla da Cumhuriyeti kuran CHP’ye çok büyük ihtiyaç duyulacak.

"ÜLKEDE GİZLİ EKONOMİK KRİZ VAR"

Dış siyaset sadece dış siyaset olarak algılanmamalı bu iç siyaseti dolayısıyla ekonomiyi de etkilemekte. Bunu yaşamaktayız. Ülkede gizli ekonomik kriz var. Rusya ile olan gerginlik yüzünden turizm ve tarım ihracatımız çökmüştür. Antalya’da turizm mevsimi açıldı ama çoğu otel boş ya da satılık. Bu sektörde çalışan binlerce insan işsiz kaldı"

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT